16 zdjęć, które ten fotograf zrobił podczas eksploracji opuszczonych miejsc w Tbilisi!

Położone w głębokiej dolinie Tbilisi to miasto kontrastów zbudowane nad brzegiem Kury i położone w Republice Gruzji. Architektura tamtejsza oznacza podróż przez XVIII i XIX wiek z balkonami na starych domach do unikalnych sowieckich konstrukcji, aż do ultranowoczesnych drapaczy chmur i mostów. „Szczerze mówiąc, prawie nic się tu nie zmieniło, w przeciwieństwie do wielu innych miast, które odnawiają się do tego stopnia, że ​​budynki tracą poczucie autentyczności.” – powiedział fotograf, James Kerwin. „Chociaż zdarzyło się to w ograniczonym zakresie, zwłaszcza w części Starego Miasta wokół zboczy Twierdzy Narikala, wiele opuszczonych budynków w tym pięknym miejscu pozostaje nietkniętych projektami renowacji.”

„Istnieją akry zniszczonych, pełnych wdzięku, starych budynków z popękanymi ścianami i dekadami warstw blaknącej i łuszczącej się farby. Małe i duże opuszczone miejsca z pochylonymi balkonami i starożytnymi drewnianymi drzwiami prowadzącymi na dziedzińce z biografiami rodzinnymi sprzed wieków. Na mojej ulicy!” – chwali się James.

„Oto tylko niektóre z moich zdjęć architektury wykonanych w ciągu osiemnastu miesięcy w miejscach, które są teraz prezentowane podczas moich 1-dniowych wycieczek pieszych, które odbędą się do listopada tego roku!”

Instagram: @james.kerwin

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu