20 przypadków, gdy ludzie odkryli, jak fałszywe są niektóre zdjęcia na Instagramie!

Wraz z rozwojem oprogramowania do edycji zdjęć i rosnącym znaczeniem naszego wizerunku w mediach społecznościowych większość z nas czasami martwi się tym, co ludzie o nas myślą. „Czy wyglądam wystarczająco dobrze?”, „Czy ubieram się wystarczająco stylowo?”, „Co ludzie myślą o mnie, kiedy widzą moje zdjęcie?”, „Czy dostałbym więcej polubień/pozytywnych komentarzy/maleńkich czerwonych cyfrowych serc, gdybym zrobił X, Y i Z?”

Niestety, niektórzy ludzie zbyt często mają takie myśli i doprowadzają ich do skrajności: tak bardzo dbają o swój wizerunek, że zaczynają intensywnie przerabiać zdjęcia, które publikują online. Powoduje to, że ludzie wyglądają zupełnie inaczej w Internecie niż w prawdziwym życiu. A kiedy połączysz te zdjęcia obok siebie? Wow. Różnica jest uderzająca, często przezabawna i może sprawić, że niektórzy z nas pożałują, że nie urodzili się, zanim wymyślono elektryczność.

Zebraliśmy jedne z najlepszych przykładów zdjęć „Instagram vs. rzeczywistość” z niezwykle popularnego subreddita r/Instagramreality, więc przygotuj się na szokujące porównania!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu