24-letnia córka Johna Travolty dołącza do niego na czerwonym dywanie!

John Travolta przybył na czerwony dywan wraz ze swoją córką Ellą Bleu, która dołączyła do niego jako para z okazji 30. rocznicy jego kultowego filmu „Pulp Fiction” z 1994 roku. Wszystkie oczy zwrócone były na duet ojciec-córka i każdy mówił jedno o Elli.

Na tę okazję 70-letni aktor założył stylowy zestaw składający się z białej koszuli ułożonej pod czarną koszulką polo i eleganckiego czarnego płaszcza.

Travolta pokazał pełną ciemną brodę i gładką łysinę, dopełniając swój strój ciemnoniebieskimi dżinsami i eleganckimi czarnymi butami.

Z kolei jego córka Ella Bleu (24 l.) przyciągnęła uwagę w urzekającej sukience w kwiatowy wzór, podkreślonej delikatnymi złotymi kolczykami w kształcie kółek, a całość uzupełniła eleganckimi czarnymi czółenkami Dior.

W Internecie wszyscy obsypywali Ellę komplementami, zachwycając się jej urodą i eleganckim wyczuciem stylu. Chwalili ją za zachowanie naturalnego i świeżego wyglądu.

Jedna z osób zauważyła: „Jest naprawdę naturalna i piękna. To niezwykle odświeżające widzieć kogoś, kto nie jest plastikowym klonem. Mam nadzieję, że jej naturalny wygląd stanie się trendem”.

Uwielbiamy Johna Travoltę i nie możemy powstrzymać się od podziwu dla bliskiej więzi, jaką łączy go z Ellą.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu