25 osób, które miały pecha podczas obchodzenia Święta Dziękczynienia!

W tym roku, jak co roku, jest tak wiele rzeczy, za które można być wdzięcznym — rodzina, przyjaciele, pełne żołądki i, oczywiście, boleśnie zabawne wpadki podczas święta Dziękczynienia, które ludzie udostępnili online, a które sprawiają, że jesteś niezmiernie wdzięczny, nie przytrafiły się tobie. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, chociaż to święto ma być czasem wdzięczności i radości, może szybko zamienić się w szalony program kulinarny, w którym co najmniej sześć rzeczy nie wychodzi.

Czy nam się to podoba, czy nie, presja na przygotowanie posiłków godnych gwiazdek Michelin jest duża. Ale nie ma ilości przygotowań, edukacji ani medytacji, które zapewnią, że uczta przebiegnie bez żadnych problemów. Od skazanych na zagładę indyków, po przypalone zapiekanki i całkowicie sabotowane piekarniki – wiele gospodarstw domowych w USA niedawno przekonało się, jak szybko można wszystko popsuć.

Zebraliśmy niektóre z najbardziej niefortunnych, zawstydzających i wręcz tragicznych wpadek z tego Święta Dziękczynienia, które ludzie udostępnili online, aby uzyskać trochę współczucia!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu