25 zwycięskich zdjęć z 35. edycji konkursu AAP Magazine Photography Awards

Jesteśmy absolutnie podekscytowani ogłoszeniem i zaprezentowaniem wyjątkowych talentów 25 niezwykłych fotografów, którzy zostali uhonorowani w najnowszym wydaniu magazynu AAP, wspaniałym numerze 35: Edycja Kolory.

Nasz świat to przepiękny gobelin, spleciony ze sobą przez kalejdoskop kolorów, które nas otaczają, od żywej zieleni ziemi pod naszymi stopami po bezgraniczną przestrzeń błękitnego nieba nad nami. Nasza rzeczywistość jest daleka od surowej dualności czerni i bieli, ponieważ bogata i różnorodna paleta kolorów dodaje głębi i niuansów naszej egzystencji. Czy potrafisz w ogóle wyobrazić sobie świat pozbawiony tych żywych barw, w którym sama istota życia jest przytłumiona i przyćmiona?

Kolory są wszechobecne w naszym codziennym życiu, a ich wpływ jest często subtelny i niezauważalny, a mimo to wywiera ogromny wpływ. Niezliczone badania ukazały niezwykłą zdolność kolorów do przekazywania szerokiego spektrum emocji, kształtowania naszego nastroju, a nawet wpływania na nasze procesy poznawcze. Nic dziwnego, że fotografów nieustannie przyciąga wieloaspektowa kraina kolorów, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z głębokiego znaczenia, jakie kolory niosą w ich sztuce.

Instagram: @allaboutphotocom

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu