27-letnia mama dzieli się swoją chaotyczną wieczorną rutyną z 8 dziećmi!

Zapytaj dowolnego rodzica, a potwierdzi, że kładzenie dzieci do łóżka jest wyzwaniem. Wyobraź sobie, że codzienna walka jest spotęgowana w 10-osobowej rodzinie. W 2021 roku, w wieku 27 lat, Chloe Dunstan z Perth podzieliła się swoimi wieczornymi czynnościami z 8 dziećmi.

Rodzina z bliźniakami i trojaczkami

Chloe i jej mąż dokumentują życie swojej rodziny na kanale YouTube. Po urodzeniu trójki pierwszych dzieci zaszła w ciążę z trojaczkami i bliźniakami, wszystkie poczęte w sposób naturalny. Zrównoważenie 10-osobowej rodziny wymaga szybkich umiejętności organizacyjnych.

Logistyka dużej rodziny

Aby stawić czoła wyzwaniu związanemu z zasypianiem, Chloe zaczyna przygotowywać kolację o 16:30. W pracowite dni to makaron i warzywa, szybkie danie dla całej rodziny. Podczas gdy ona gotuje, starsze dzieci sprzątają, a młodsze ucinają sobie drzemkę.

„Z biegiem lat było coraz łatwiej”. O 18:00 rodzina zbiera się na kolację, co jest rzadkim momentem dla Chloe i jej męża. Potem kąpiel, piżama i żadnego telewizora – zamiast tego Chloe czyta ze swojej kolekcji ponad 1000 książek.

O 20:00 wszystkie dzieci są już w łóżkach, dzięki czemu Chloe i jej mąż mogą spędzić razem czas. Pomimo początkowego stresu rodzina dostosowała się do tempa.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu