28 zdjęć meksykańskiego fotografa, które ujawniają magię doskonałych zdjęć godnych Instagrama!

Czy pamiętasz swoje pierwsze zdjęcie zrobione aparatem, gdy miałeś tylko jedną szansę, by zrobić to dobrze i nigdy nie mogłeś przewidzieć drukowanego wyniku, który często kończył się czerwonymi oczami, niewygodną twarzą lub niechlujnymi włosami? Albo twoje pierwsze selfie z telefonu o tak okropnej jakości, że ledwo dostrzegłeś jego funkcje? Teraz spójrz na swój profil na Instagramie – doszliśmy tak daleko! I nie mówimy tylko o technologii, mamy wokół siebie wiele inspiracji – co jest przytłaczające. Fotografia nie służy już do utrwalania wspomnień tak jak kiedyś, oraz do tworzenia wspomnień podczas robienia zdjęć, dzielenia się, popularności, sztuki itd.

Media społecznościowe są przepełnione niesamowitymi zdjęciami i choć czasami istnieje zespół profesjonalnych fotografów, wizażystów i stylistów stojących za tymi zdjęciami, jest jeszcze inna strona tej historii. Wielu fotografów zaprasza nas w kulisy swoich doskonałych ujęć, udowadniając, że jest to osiągalne dla większości z nas przy minimalnych zasobach, a nawet w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

Czy w nieustannej walce o uwagę i polowanie na „polubienia” w mediach społecznościowych mądrze jest ujawnić, co sprawia, że ​​twoje zdjęcia są tak bez zarzutu? Cóż, to zdecydowanie działa dla meksykańskiego fotografa Omaha, który zyskał ponad 100 tys. obserwatorów chcących dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją grę na Instagramie. Mimo, że jest profesjonalnym fotografem, prawda, którą ujawnia ze swoimi zdjęciami, jest całkowicie motywująca – możliwe jest uchwycenie zachwycającego zdjęcia godnego Instagrama z dużą ilością kreatywności i odrobiną magii Photoshopa. Nikt nie musi wiedzieć, że twój przyciągający wzrok obraz został zrobiony w publicznej łazience, na parkingu przed biurem lub, prawdziwym klasykiem, przed ekranem – i to właśnie robi wrażenie.

Nie możesz w pełni zaufać temu, co widzisz w Internecie, spójrz na tę pouczającą serię za kulisami Omaha, aby dowiedzieć się, dlaczego i poznać kilka porad i wskazówek na temat tego, jak łatwo zabłysnąć w mediach społecznościowych.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu