30 architektów, którzy zawalili swoją pracę!

Co jakiś czas korzystamy z okazji, by pochwalić architektów, którzy konsekwentnie prześcigają się i zaskakują nas swoimi wspaniałymi kreacjami. Ponieważ zaprojektowanie imponujących i niezwykłych konstrukcji, które zachwycają wszystkich, nie jest łatwym zadaniem. Wymaga to lat ciężkiej pracy, poświęcenia i zrozumienia pozornie nieskończonych aspektów ludzkiego życia. Ale zbyt często natykamy się na miejsca, które mówią nam jedną uniwersalną prawdę – niektóre przykłady architektury to kompletne katastrofy.

Tutaj pojawia się konto na Twitterze „The World’s Ugliest Buildings”. Ten projekt w mediach społecznościowych poświęcony jest zdjęciom niektórych z najbardziej nieprzyjemnych wizualnie przykładów architektonicznych znalezionych na całym świecie i dzieli się najgorszymi z całej grupy. Chociaż, nawet jeśli są najbardziej nieatrakcyjnymi budynkami, jakie kiedykolwiek odkryto – zdecydowanie pozostawiają wrażenie.

Zebraliśmy niektóre z najbardziej zapadających w pamięć zdjęć ze strony, aby podzielić się z wami wszystkimi. Usiądź więc wygodnie, zapnij pasy i przygotuj się na wejście w króliczą norę architektonicznych pomyłek!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu