30-letnia kobieta na TikToku załamuje się, że nie jest jeszcze zamężna i nie ma dzieci!

Podczas gdy obecnie coraz większa liczba kobiet odchodzi od konwencjonalnych norm rodzinnych i nie chce zostać matkami, 30-letnia Nigeryjka niedawno zwróciła się do TikToka, aby wyrazić swoje emocje, roniąc łzy z powodu swojego stanu wolnego w wieku 30 lat i bez dzieci. Wiele innych osób w jej komentarzach współczuło jej i wspierało ją, udzielając przydatnych rad.

Śpiewając piosenkę, kobieta znana w aplikacji jako „Darway8″ napisała w podpisie swojego filmu: „Niech mój mężczyzna przyjdzie i zobaczy, jak płaczę na TikToku”. Tekst na filmie wyraził jej uczucia, gdy miała załamanie emocjonalne: „Słuchałam tej piosenki, ta bardzo mnie uderzyła. Mam 30 lat, nie mam męża, nie mam dziecka, nie mam jeszcze rodziny.”

Wiele innych osób w komentarzach na obecnie popularnym TikToku szybko wspomniało o wspólnym doświadczeniu bycia po trzydziestce bez ślubu i posiadania dzieci. „Hej, siostro, ja też mam 30 lat, nie mam męża, nie mam jeszcze dzieci, ale wierzę, że wkrótce wszyscy będziemy mieli dobre świadectwo, proszę, nie płacz.” – skomentowała jedna z osób. Inna dodała: „Moja droga, mam 34 lata, nie mam dzieci ani męża, ale nadal wierzę, że Bóg pracuje nad moją sprawą i na pewno da mi wszystko, co najlepsze”.

Inne osoby w komentarzach próbowały pocieszyć kobietę, podkreślając swoje negatywne doświadczenia z randkowania. „Dziewczyno, niczego nie tracisz. Korzystaj z życia!”. Fala wsparcia, jaką otrzymał film tej kobiety, dowodzi, że nie jesteśmy sami w naszych zmaganiach!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu