30 ludzi, którzy witali Boże Narodzenie z poczuciem humoru!

Święta Bożego Narodzenia wydają się być idealnym czasem na naładowanie akumulatorów na kolejny rok. Ale dla wielu jest zupełnie odwrotnie. Ankiety wielokrotnie wykazały, że ogromne części populacji uważają „najpiękniejszy okres w roku” za zniechęcający, gdy zmagają się ze świątecznym wypaleniem.

Na przykład według pewnego badania jedna czwarta Brytyjczyków uważa Boże Narodzenie za najtrudniejszą rzecz w całym roku, przy czym 19% twierdzi, że ma dość negatywny wpływ, a 7% bardzo negatywny wpływ na ich zdrowie psychiczne. Podobne badanie przeprowadzone na Amerykanach z Slumber Cloud wykazało, że aż 35% jest wypalonych w okresie świątecznym, jeszcze przed nadejściem Bożego Narodzenia.

Chociaż istnieją sposoby na walkę ze świątecznym wypaleniem, takie jak ćwiczenie uważności i ustalanie priorytetów, jednym z najlepszych jest po prostu trochę zabawy. I przez zabawę nie mamy na myśli godzin wyczerpujących zakupów prezentów w ostatniej chwili ani zbytniego wysiłku, aby zadowolić wszystkich swoją idealną panna cottą. Chodzi nam o to, że wychodzisz na spacer i wyobrażasz sobie, że Boże Narodzenie to stand-up w piwnicy komediowej, gdzie nigdy nie będzie za dużo humoru.

Poniżej znajdują się niektóre z najzabawniejszych przykładów osób, które witają Boże Narodzenie z humorem i można się od nich wiele nauczyć!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu