30 magicznych ilustracji, które pomogły artyście zachować spokój i pozytywne nastawienie!

Devin Elle Kurtz znany pod pseudonimem „TamberElla”, jest artystą koncepcyjnym, malarzem i ilustratorem mieszkającym w Burbank w Kalifornii. „Kiedy byłem małym dzieckiem, moja mama poszła do college’u na projektowanie graficzne i kupiła wczesny tablet Wacom wraz z programem Photoshop.” – opowiada Devin. „Zamiast dawać mi książeczki do kolorowania, żebym był zajęty, sadzała mnie z Photoshopem i pozwalała rysować i malować. Dorastając, nauczyłem się malować cyfrowo, ucząc się czytać, pisać i jeździć na rowerze. Malowanie jest dla mnie uspokajające i pocieszające, a ja staram się dać innym poczucie spokoju, kiedy patrzą na moją cyfrową sztukę.”

„Jako dziecko mocno wierzyłem w magię i miałem obsesję na punkcie filmów Studia Ghibli o fantastycznych stworzeniach, takich jak ‚Mój sąsiad Totoro’. Uwielbiałam przebywać na świeżym powietrzu i najlepiej czułam się na łonie natury. Zawsze szkicowałem i wszędzie, gdzie się udałem, niosłem ze sobą szkicownik.” – dodaje artysta.

„Zacząłem mieć epizody intensywnej choroby, gdy miałem 6 lub 7 lat, a jako nastolatek zdiagnozowano u mnie syndrom widzenia komputerowego, zwany CVS. Te epizody nasiliły się przez moje wczesne lata szkolne i spędziłem dużo czasu w domu bardzo chory i przygnębiony. Przez to wszystko sztuka była świecącym światłem na końcu tunelu, które sprawiało, że parłem naprzód i trzymałem się pozytywności. Praca „Drawn to Light” jest przedstawieniem mojego związku ze sztuką jako przewlekle chorego dziecka.”

Instagram: @devinellekurtz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu