30 mylących zdjęć, w które stają się coraz dziwniejsze, im dłużej na nie patrzysz!

Jeśli uważasz, że masz już rozpracowany Internet, zaufaj nam — ledwo nawet zarysowałeś powierzchnię. To zupełnie inny świat i nigdy nie wiesz, co otrzymasz, gdy wskoczysz do Internetu. Zdjęcia, na których dzieje się dużo rzeczy? Bardzo możliwe. Przypadkowe zdjęcia, które po prostu nie mają sensu? Zdecydowanie! Ale w ciągu ostatnich kilku lat inny rodzaj zdjęć gwałtownie się rozrósł, ponieważ może pozostawić nas oszołomionych, zdezorientowanych i równie rozbawionych.

Dziś przedstawiamy wyjątkowy zakątek wirtualnego świata o nazwie „Things Only Get Weirder”. Jak stwierdza twórca, Brian Coffin w opisie, ta strona na Facebooku to miejsce „dla dziwnych ludzi stworzona przez przez dziwnych ludzi – od piękna do makabry i wszelkiego rodzaju dziwności pomiędzy”. Z ponad 253 tysiącami obserwujących projekt mediów społecznościowych jest tutaj, aby pokazać, jak głęboko sięga królicza nora i na pewno to zapewnia.

Na tych zdjęciach jest wiele do odkrycia, a im dłużej patrzysz, tym dziwniej się to robi. Kontynuuj przewijanie, aby wybrać się na szaloną przejażdżkę kolejką górską w dół do najdziwniejszych artefaktów!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu