30 najbardziej zapierających dech w piersiach zapomnianych miejsc!

Nasza fascynacja architekturą jest głęboka. Zwracamy uwagę na otaczające nas struktury, ponieważ kształtują one nasze doświadczenia i opowiadają historie o kulturze. Aby naprawdę zrozumieć nasze środowisko, możemy zwiedzać miasta, przechadzając się głównymi ulicami i poznając historię, podziwiając słynne zabytki. Dla niektórych jednak widok z dołu i z bezpiecznej odległości to po prostu za mało.

Dlatego dzisiaj stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy tęsknią za przygodą i wybierają mniej uczęszczaną ścieżkę. Mówimy o eksploracji miejskiej, często określanej jako urbex, która przyciąga artystów i poszukiwaczy mocnych wrażeń, którzy chcą udokumentować stopniowy proces rozpadu architektury. Przemierzają budynki pełne wraków i ruin, odnajdując szum i inspirację w zapomnianych konstrukcjach i opowiadanych przez nich historiach.

Pozwól, że przedstawimy ci stronę „Abandoned Beauty” na Facebooku, poświęconą dzieleniu się urzekającymi zdjęciami opuszczonych miejsc i obiektów. Zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość. Zebraliśmy kolekcję zapierających dech w piersiach zdjęć, które oddają istotę niesamowitych i nieodkrytych dziczy, które na ogół nie są widoczne dla publiczności.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu