30 najciekawszych zdjęć opuszczonych miejsc!

Niektórzy uważają opuszczone miejsca za przerażające, podczas gdy inni uważają je za ekscytujące, a nawet chętnie je eksplorują. Ponieważ nie każdy ma możliwość i niezbędne umiejętności, aby samemu wyruszyć na przygodę i podróżować do tych niesamowitych miejsc, inni odkrywcy upewniają się, że rejestrują swoje odkrycia i dzielą się nimi z szerszą publicznością w swoich mediach społecznościowych. Wszyscy zgadzamy się, że te miejsca nie są dla wszystkich, ale musimy przyznać, że zdjęcia przedstawiające te wyjątkowe miejsca są zarówno przerażające, jak i piękne. Poza tym jest w nich coś pociągającego…

Jeśli chcesz rzucić okiem na społeczność urbex i szukasz najlepszych profili poświęconych tym treściom, być może zainteresuje cię „Deserted Places” na Instagramie. To konto zawiera niesamowite zdjęcia i filmy udostępnione przez ludzi, którzy odwiedzili najbardziej hipnotyzujące miejsca na naszej planecie.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się lista obrazów, które przygotowaliśmy dla ciebie dzisiaj. I kto wie, może będziesz kolejną osobą, która zostanie zwabiona do niesamowitego świata opuszczonych miejsc.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu