30 największych wpadek z tragicznymi fryzurami, które udostępniono online!

Nikt nie jest odporny na złą fryzurę. Chociaż wszyscy chcemy śmiało opuścić salon, czując się, jakbyśmy właśnie wyszli z okładki naszego ulubionego magazynu, nie zawsze tak jest. Czasami musimy spokojnie patrzeć z przerażeniem, jak fryzjerka odcina nasze włosy, pozostawiając nam przezabawną fryzurę, która poszła nie tak. Następnie odczuwamy przytłaczającą potrzebę ukrycia wszystkich luster i pozostania w domu, dopóki nasze ukochane kosmyki nie odrosną.

Ale ponieważ nie mamy wehikułów czasu, które mogłyby nas zabrać z powrotem i wymazać to wszystko, możemy przynajmniej pośmiać się z naszych żałosnych chwil. Tutaj pojawia się konto na Instagramie @isthisyourclient z hasłem: „nikt nie jest bezpieczny” poświęcone udostępnianiu najbardziej tragicznych i niefortunnych wypadków związanych ze strzyżeniem włosów, jakie ludzie kiedykolwiek opublikowali w Internecie.

Przeszukaliśmy ich konto i zamknęliśmy kolekcję dziwacznych, niedorzecznych i poważnie dostępnych zdjęć, które są idealnymi przykładami tego, czego nie powinieneś robić z włosami!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu