30 niesamowitych rzeźb zwierząt stworzonych z drutu ocynkowanego!

Mieszkająca w Norfolk brytyjska artystka Connie Adam jest rzeźbiarką, która jest dobrze znana ze swojej zdolności do zginania i obróbki galwanizowanego drutu metalowego, co pozwala jej tworzyć bardzo niesamowite i szczegółowe rzeźby zwierząt.

Rzeźby artystki są bardzo zróżnicowane pod względem wielkości, ponieważ niektóre z nich są większe niż ich naturalne wzory i są w stanie utrzymać pełny ciężar człowieka. Jej ostatni projekt dotyczył stworzenia naturalnej wielkości rzeźby konia, który jest w stanie utrzymać na niej człowieka i powiedzmy, że wyniki są imponujące!

„Szczerze mówiąc, szukałam dochodu, który mogłabym zarobić w domu!” – powiedziała Connie. „W połączeniu z oglądaniem prac naprawdę utalentowanych artystów drutu, dałam sobie radę i mam szczęście, że mogę to połączyć z zainteresowaniem zwierzętami – zwłaszcza końmi, jak widać!”

Chociaż ostatnie projekty rzeźbiarki drutu obracają się wokół tworzenia koników z drutu, wykonuje ona także inne rodzaje rzeźb. Przewijając listę, będziesz mógł zobaczyć kilka przewodowych wiewiórek, psów, kurczaków, a nawet kangurów!

Instagram: @casculpture

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu