30 niesamowitych zdjęć, które wygrały Creative Photo Awards 2021!

SIENA, Włochy – „Jezioro” irańskiego fotografa Masouda Mirzaei zostało zwycięzcą konkursu Creative Photo Awards 2021, międzynarodowego konkursu fotografii kreatywnej i artystycznej Siena Awards, międzynarodowego festiwalu sztuk wizualnych. Zdjęcie zostało zrobione nad jeziorem Urmia, największym jeziorem na Bliskim Wschodzie i szóstym co do wielkości słonowodnym jeziorem na Ziemi, położonym między prowincjami Azerbejdżanu Wschodniego i Azerbejdżanu Zachodniego. Został wybrany spośród dziesiątek tysięcy zdjęć nadesłanych przez fotografów ze 137 krajów. Konkurs Creative Photo Awards obejmuje 17 kategorii dla współczesnych fotografów, których nowatorskie podejście do fotografii rzuca wyzwanie oczekiwaniom widza i na każdym kroku zaskakuje i zachwyca. Zwycięskie zdjęcia w każdej kategorii zostaną zaprezentowane na wystawie „I Wonder If You Can” podczas Festiwalu Siena Awards, od 23 października do 5 grudnia.

Fotograficzny Festiwal Siena Awards 2021 zaprezentuje wystawy indywidualne i grupowe, które zgromadzą niezwykłe zdjęcia przybywające z całego świata i zaoferują warsztaty, wycieczki fotograficzne, seminaria, konferencje, pokazy i wycieczki z przewodnikiem, aby odkryć terytorium Sieny.

Głównym gościem Festiwalu będzie Steve Winter, który po raz pierwszy pojawi się we Włoszech z „Big Cats”, największą retrospektywą w jego karierze jako współpracownika National Geographic. Częścią Festiwalu będzie także indywidualna wystawa Brenta Stirtona oraz wystawy fotograficzne nagród „Siena International Photo Awards” i „Drone Photo Awards”.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu