30 pejzaży oprawionych przez naturę i Aarona Schuerr!

Aaron Schuerr ma wiele opisów do swojego nazwiska: artysta, pisarz, aktor, mąż i ojciec. I chociaż wszyscy mają dla nich pewne rozróżnienie, jeden z nich łączy go z innymi ludźmi na znacznie głębszym poziomie. Sztuka jest tym, czego Schuerr używa do przekładania doświadczeń natury na innych ludzi. „Chociaż malarstwo jest w dużej mierze pojedynczym przedsięwzięciem, nigdy nie jest samotne, ponieważ jestem zaproszony do udziału w niewypowiedzianej tajemnicy piękna.” – wyjaśnia.

Twórczość Schuerr’a ujmuje piękno przyrody, ukazując różne krajobrazy w żywych kolorach i kombinacjach. Artysta zestawia swoje utwory z tematem, który w swojej pracy staje się ramą, doskonałym tłem, które płynnie miesza się ze sztuką, tworząc jeden zapierający dech w piersiach obraz. „Moja sztuka zrodziła się z mojej walki o przyswojenie i zrozumienie świata przyrody. Jestem przytłoczony, a jednak nie mogę się oderwać.” – wyjaśnia. „A więc maluję, aby stać tam na trochę dłużej.” Artysta mówi, że zaczął malować na wczesnym etapie, realizując dyplom artystyczny w Szkocji, pracując zarówno w olejach, jak i pastelach. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Montany, powołując się na okolicę jako źródło inspiracji. „Mieszkamy w Livingston w Montanie, małym miasteczku u podnóża dziczy Absaroka-Beartooth, w odległości krótkiego spaceru od Parku Narodowego Yellowstone. Zasadniczo mam inspirację na całe życie w niewielkiej odległości od mojego domu” – powiedział Aaron.

Kolorowe pejzaże zabierają widza w podróż i pozwalają mu doświadczyć natury oczami artysty. „Nikt nie doświadcza zachodu słońca w ten sam sposób, a jednak możemy go doświadczyć razem.” – dodaje Aaron.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu