30 rozwiązań budowlanych, które nie rozwiązują problemów, a jedynie je tworzą!

Na co dzień otaczamy się designem we wszystkim, co widzimy lub robimy. Niezależnie od tego, czy chodzi o estetycznie zaaranżowane meble, ładne wizualnie płytki łazienkowe, czy też piękne, ale efektowne dywany – instynktownie wiemy, kiedy projekty wyglądają dobrze. I od razu zauważamy, kiedy te pomysły wyglądają źle, wątpliwie lub po prostu brzydko. Zawsze zauważamy!

Chociaż niektóre projekty mogły wyglądać świetnie na papierze, czasami są realizowane w najgorszy możliwy sposób. Może to być wynikiem okropnej pracy ręcznej, braku komunikacji lub pewnych skrótów, które rzemieślnicy uważali, że muszą zrobić. Bez względu na przyczynę, takie problematyczne spojrzenia pozostawiają użytkowników z przytłaczającą chęcią podzielenia się swoim zamętem ze światem.

Istnieje konto na Instagramie o nazwie „Typical Rykozhop”, miejsce, w którym tragiczne decyzje projektowe i budowlane podjęte przez mniej wykwalifikowanych profesjonalistów znajdują swój dom. Zebraliśmy z konta jedne z najbardziej tandetnych „rozwiązań” związanych z budową i naprawą, więc przewijaj dalej i oceniaj sam!

Instagram: @typical.rykozhop

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu