30 świątecznych zdjęć, które miały być ładne, dopóki psy ich nie zrujnowały!

Boże Narodzenie to magiczny czas, który można spędzić z rodziną, jedząc dużo jedzenia i robiąc zabawne zdjęcia. Bez względu na to, kim jesteśmy, niewielka część nadal robi „idealne” świąteczne zdjęcia z naszymi bliskimi i naszymi zwierzętami. Jednak zwierzaki nie potrafią być grzeczne przez długi czas. A niektóre psy wydają się mieć misję zepsucia portretów swoich rodziców i zrobienia zdjęć, które zawodzą w każdy możliwy sposób.

Wyszukaliśmy najlepsze świąteczne zdjęcia „zrujnowane” (niektórzy powiedzieliby, że „ulepszone”) przez psiaki w Internecie, więc przygotuj swoje przekąski i zacznij je przeglądać!

Fotografka zwierząt domowych z Toronto, Karen Weiler, twórczyni Posh Pets Photography, powiedziała nam o robieniu zdjęć z psami. Wyjaśniła, że ​​jeśli chcesz, aby twój pies skupił się na aparacie, możesz trzymać smakołyki lub zabawki nad obiektywem, wypowiadać jego ulubione słowa (na przykład „spacer”) lub wydawać dźwięki, aby przyciągnąć jego uwagę. „Jako profesjonalny fotograf psów, moją tajną bronią jest to, że potrafię wydawać najwyższe dźwięki, jakie można sobie wyobrazić – dźwięki, które zawsze wywołują śmiech ludzi i pupila, który przechyla głowę ze zdziwieniem.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu