30 sytuacji przypominających sen, udostępnionych w grupie „Przypadkowy surrealizm”!

W większości żyjemy w dwóch oddzielnych światach: tym, który jest prawdziwy i tym, o którym śnimy. Ale czasami życie daje nam nieoczekiwane dary uczynienia naszej wyobraźni tak autentyczną, jak doświadczenia w naszym codziennym życiu. Od mglistych krajobrazów, przez telefony w kształcie homara, po niewiarygodnie absurdalne wydarzenia – możemy być świadkami tych scenariuszy w prawdziwym życiu. Czy to brzmi trochę surrealistycznie?

Pozwólcie, że przedstawimy wam jeden spektakularny zakątek na Facebooku o nazwie „Accidental Surrealism”. Chociaż administratorzy grupy twierdzą, że „nazwa jest wystarczająco opisowa”, zdjęcia nie są niczym innym. Ta kochająca sztukę i fotografię społeczność postanowiła dzielić się przeczącymi rzeczywistości przykładami rzeczy, zwierząt i ludzi, których znaleźli przypadkiem w dziwnych sytuacjach.

Przeszukaliśmy społeczność i zebraliśmy jedne z najlepszych zdjęć, aby podzielić się z wami wszystkimi. Więc usiądź wygodnie, trzymaj się mocno i staraj się pozostać na ziemi, gdy zjedziemy do krainy fantazji!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu