30 zabawnych rysunków zwierzaków wykonanych przez personel i wolontariuszy ze schroniska!

Zwierzęta są naszymi oddanymi towarzyszami od tysięcy lat. Odgrywają kluczową rolę w naszym życiu, dając nam uczucie, komfort i wsparcie emocjonalne. Każde zwierzę, podobnie jak ludzie, ma swoją niepowtarzalną osobowość i zestaw cech, które czynią je jeszcze bardziej wyjątkowymi i uwielbianymi.

Jednak nie wszyscy nasi mali przyjaciele mają szczęście mieć ludzkiego przyjaciela na całe życie. Część z nich trafia do schronisk i czeka na przyjęcie do nowych domów. Na szczęście są życzliwi ludzie, którzy dbają o to, by zwierzęta były bezpieczne i szczęśliwe, dopóki nie znajdą kochającej rodziny. Niektóre ośrodki ratownicze dokładają wszelkich starań, aby móc zapewnić wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne uroczym stworzeniom do rozwoju.

Coulee Region Humane Society w Onalaska w stanie Wisconsin ogłosiło zbiórkę „(Poorly) Drawn Pets Fundraiser”. Za darowiznę w wysokości 20 dolarów lub więcej rysowali zdjęcie zwierzaka darczyńcy. „Nie gwarantujemy tutaj profesjonalnych dzieł sztuki, ale na pewno będą one bezcenne” – napisali pracownicy schroniska na Facebooku. Przewiń w dół, aby zobaczyć wesołe rysunki!

Instagram: @couleehumane

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu