30 zdjęć edytowanych w Photoshopie, które są tak złe, że aż (prawie) dobre!

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z jakiegokolwiek oprogramowania do edycji zdjęć, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że istnieje praktycznie nieograniczony potencjał. Dopóki poświęcasz czas na doskonalenie swoich umiejętności, jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.

I chociaż świat jest wypełniony po brzegi czarodziejami Photoshopa, a także profesjonalistami od sztuki i komedii, którzy tworzą płynne edycje podczas tworzenia magicznych cyfrowych krajobrazów, jest zbyt wielu amatorów, którzy nie mają pojęcia, co robią. Oczywiście każdy musi od czegoś zacząć i nie ma nic złego w uczeniu się na własnych błędach. Ale niektóre edycje są tak złe, że zasługują na krytykę.

Właśnie to robi społeczność internetowa r/badphotoshop. Członkowie Subreddita dzielą się najbardziej zabawnymi, niewymagającymi wysiłku edycjami zdjęć, niezależnie od tego, czy są one zrobione dla firm, czy dla czyichś osobistych albumów. Przedstawiamy jednych z najgorszych, aby wywołać uśmiech na twojej twarzy i sprawić, że poczujesz się lepiej z własnymi umiejętnościami obsługi komputera, niezależnie od ich poziomu!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu