30 zdjęć krajobrazowych, które czeski fotograf zrobił podczas podróży!

Oliver Beneš jest fotografem pochodzącym z Czech. To, co zaczęło się jako czysta ciekawość, szybko stało się jego pasją. „Jako małe dziecko nienawidziłem podróży. Jakieś 3 lata temu zacząłem eksperymentować ze starym aparatem kompaktowym, który mieliśmy w domu. Wiele rzeczy i nazw, takich jak przysłona, czas otwarcia migawki itp., było dla mnie nieznanych, więc poświęciłem trochę czasu na wyszukiwanie w Internecie.” – opowiada Oliver.

„Potem dostałem swój pierwszy aparat, Nikon d3300 i obiektyw kitowy. Zacząłem produkować moje pierwsze zdjęcia. Z biegiem czasu zacząłem oddalać się od domu i stało się to ważną częścią zdjęć. Zacząłem astrofotografię przed fotografią w ciągu dnia, więc stanowi dużą część mojego portfolio. W swoich obrazach staram się zrobić coś innego zamiast uwieczniać znane miejsca, lubię odnajdywać własne. Wciąż odnajduję swój styl i ciągle uczę się nowych rzeczy, ale pomyślałem, że powinienem spróbować pokazać wam moje ostatnie prace.” – dodaje fotograf.

„Zdjęcia powstały podczas naszych rodzinnych wyjazdów z niewielką pomocą mojego taty, który czasem zabiera mnie bliżej miejsca, do którego chcę się dostać. Uwielbiam wczesne wstawanie i wędrówki, zwykle dotarcie na miejsce zajmuje mi 1-3 lub więcej godzin. Ale uczucie leżenia w śniegu, na szczycie góry, z panoramicznym widokiem wokół mnie w absolutnej ciszy jest po prostu niesamowite i jest to powód, dla którego warto kontynuować.”

Instagram: @benesolive

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu