30 zdjęć, które dowodzą, że Brazylia jest inna niż jakikolwiek inny kraj

Brazylia to kraj w Ameryce Południowej, który zajmuje połowę powierzchni kontynentu. Ale prawdopodobnie już to wiedziałeś. Fakty mogą być przydatne, ale czasami liczby nie wystarczą, aby nakreślić żywy obraz. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić cię do tego kolorowego zakątka świata poprzez wizualizacje, a dokładniej te, które znaleźliśmy na r/ItHadToBeBrazil.

„Czasami Brazylia trafia na pierwszą stronę Reddita z najbardziej przypadkowych powodów, ale jesteśmy kimś więcej niż gliniarzami po służbie, klapkami i piłką nożną.” – piszą moderatorzy we wstępie do subreddita. „Jesteśmy zabawni, odporni, trochę śmieszni, lubimy zabawę i bywamy trochę dziwni, jesteśmy też okazami piękna i zdrowia.”

I wszystkie te rzeczy są widoczne w treści, która przechodzi przez tę społeczność online. Od utrzymywania fajnego telefonu w mini słomkowym kapeluszu po policjantów patrolujących ulice na prawdziwych bizonach — oto wszystko, co musisz zobaczyć, aby uzyskać podstawową wiedzę na temat tego, co dzieje się w tej wyjątkowej krainie!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu