30 zdjęć, które ukazują „alternatywne kąty” wydarzeń, miejsc i rzeczy, których mogłeś wcześniej nie widzieć!

Wszystko zależy od twojej perspektywy. Zmiana sposobu patrzenia na rzeczy – i mamy na myśli to całkiem dosłownie – może naprawdę sprawić, że ponownie zastanowisz się nad tym, co myślisz, że wiesz i to pobudzi twoją kreatywność!

Subreddit r/AlternateAngles robi dokładnie to, co mówi nazwa i robi to dobrze. Członkowie społeczności internetowej udostępniają zdjęcia kultowych wydarzeń i miejsc. Jest jednak pewien zwrot akcji! Zdjęcia są zrobione z innych punktów widzenia, niż jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania ich w wiadomościach, książkach historycznych i mediach społecznościowych.

To świeży sposób na spojrzenie na historię, sztukę i punkty orientacyjne. Jesteśmy tak zakochani w tym pomyśle, że nie mogliśmy się doczekać, aby podzielić się z wami ich najlepszymi nowymi polecanymi zdjęciami! Podczas przewijania w dół skomentuj zdjęcia, które zrobiły na tobie największe wrażenie i pamiętaj, aby śledzić subreddit, aby zobaczyć ich najnowsze zdjęcia. Zapomnij o tym, co myślisz, że wiesz, zaraz zobaczysz inną stronę wszystkiego!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu