30 zdjęć ludzi „przed i po” ścięciu długich włosów, które przekazali pacjentom chorym na raka!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, ale wahasz się, to podarowanie włosów wiedząc, że przyniesie to komuś komfort, może być motywacją, której potrzebujesz. Znaleźliśmy te wspaniałe zdjęcia ludzi, którzy podarowali włosy organizacjom charytatywnym, które robią peruki dla ludzi (często dzieci i młodych dorosłych), którzy stracili włosy z powodu leczenia raka, łysienia plackowatego i innych przyczyn medycznych. Otrzymanie peruki w prezencie może zapewnić bezpieczeństwo i normalność dzieciom, które zmagają się z utratą włosów, a na szczęście włosy są zasobem odnawialnym.

Hayley Pritchard, fryzjerka z Liverpoolu w Wielkiej Brytanii, mówi, że ​​jej zdaniem zwiększenie reklamy na temat oddawania włosów zachęca więcej klientów do wyboru tej ścieżki. „W ostatnich latach ludzie mogą mieć dużą zmianę fryzury, ale początkowo nie zastanawiają się nad darowizną. Teraz, dzięki reklamom i ustnym informacjom, jest to znacznie popularniejsze.”

Fryzjerka uwielbia obserwować pozytywne zmiany: „Gdy klient jest dobrze przygotowany, to zawsze bardzo pozytywnie reaguje. Zmiana jest zawsze szokująca dla wszystkich, ale kilka ruchów i ułożenia ich nowych krótszych włosów, a każdy ma szeroki uśmiech na twarzy. Dzięki temu ludzie wiedzą, że działają w świetnej sprawie!”

Przewiń w dół, aby zobaczyć niektóre z tych dużych zmian!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu