30 zdjęć od inspektorów z Bostonu, którzy odkryli tak interesujące rzeczy, że po prostu musieli zrobić zdjęcia!

Inspektorzy Boston Home trafiają na niesamowite odkrycia. „Jesteśmy wynajmowani przez kupujących nieruchomości do zbadania zewnętrznej części domu, piwnic i konstrukcji wraz ze wszystkimi instalacjami domowymi.” – powiedział James Brock z Boston Home Inspectors. „Testujemy wszystkie gniazdka, urządzenia, okna, drzwi i armaturę łazienkową. Szukamy elementów nieprawidłowo zainstalowanych lub takich, które mogą ulec pogorszeniu, są wadliwe lub budzą obawy. Na przykład wyciek lub niebezpieczne warunki.”

Oprócz poszukiwania problemów, firma edukuje kupujących na temat inwestycji, które będą realizować. „Uczymy ich, jak działają różne komponenty w ich nowym domu i czego można się spodziewać w odniesieniu do przewidywanej długości życia oraz co planować w odniesieniu do przyszłej konserwacji!”

W ciągu ostatnich 24 lat inspektorzy domu z Bostonu widzieli sporo w swojej pracy. Od szalonych rozwiązań dla majsterkowiczów po lata zaniedbań – udostępniają zdjęcia swoich najciekawszych znalezisk w mediach społecznościowych. Oto niektóre z najpopularniejszych!

Instagram: @bostonhomeinspectors

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu