30 zdjęć pokazujących, jak faktycznie wyglądają zmiany klimatu!

Przy tak wielu apokaliptycznych wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie – od niesprowokowanej rosyjskiej inwazji na Ukrainę po trwającą globalną pandemię Covid-19 – łatwo można zapomnieć, że mamy do czynienia z kolejnym pilnym kryzysem. Kryzysem klimatycznym.

Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenia i degradacja środowiska nie miały wakacji. Nadal obnażają pazury, a niektórzy twierdzą, że może być już za późno, aby uniknąć wielu najgorszych efektów.

A dowód jest prawie wszędzie. Pogoda staje się coraz bardziej nieprzewidywalna, a susze, powodzie, pożary i fale upałów stają się coraz bardziej powszechne. Globalne temperatury i poziom mórz rosną. A nawet ptaki w niektórych miejscach składają jaja wcześniej, ponieważ wiosna nadchodzi wcześniej w roku.

Przygotowaliśmy tę listę zdjęć, aby przypomnieć ci o bardzo realnym wpływie, jaki zmiany klimatyczne mają na codzienne życie ludzi. Kiedy skończysz przeglądać te przerażające zdjęcia, chcielibyśmy poznać twoje przemyślenia na temat najskuteczniejszych sposobów powstrzymania kryzysu klimatycznego. Możesz podzielić się nimi w komentarzach!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu