30 zdjęć, w które trudno uwierzyć, nie były stworzone w Photoshopie!

Mówią, że obraz jest wart tysiąca słów. Cóż, niektóre zdjęcia są tak zdumiewające, że tysiąc pytań pojawia się w naszych myślach w momencie, gdy je widzimy. W XXI wieku jedno z pierwszych pytań zazwyczaj brzmi: „czy zostało to stworzone w Photoshopie?”

Niezależnie od tego, czy uważasz, że Photoshop nigdy nie powinien być używany do edycji zdjęć, czy też uważasz, że jest to nieodłączna część istnienia fotografii w erze cyfrowej, faktem jest, że coraz więcej zdjęć jest przetwarzanych niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu dlatego, że obecnie łatwo dostępne są kamery i oprogramowanie do edycji. Jednak czasami zdarzają się wyjątkowe momenty. Zdjęcia wyglądające na zrobione w Photoshopie, które takie nie są.

Uwielbiamy zbierać oszałamiające zdobycze, abyś mógł przez cały dzień je oglądać. I dzisiaj nie ma wyjątku. Zebraliśmy najlepsze przykłady fascynujących zdjęć, które na pewno nie zostały poddane obróbce. Weź filiżankę herbaty, kawy lub kakao, przygotuj się do przewijania i ciesz się tym, co przygotowaliśmy dla ciebie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu