42-letnia Paris Hilton prezentuje swoje idealne ciało i dzieli się ekscytującymi wiadomościami!

Paris Hilton, która jest młodą mamą, pokazała swoją dobrze stonowaną sylwetkę w żywym różowym bikini w panterkę. Niedawno opublikowała świeże zdjęcia z podróży do Grecji na swoim koncie na Instagramie. Pod tymi zdjęciami napisała swój charakterystyczny slogan „That’s Hot”.

Na zdjęciach Hilton radośnie bawi się na jachcie, zakładając bikini w panterkę, przypominające emoji bikini, której użyła w swoim poście. Uzupełnia swój strój białymi espadrylami Gucci na koturnie, które kosztują 710 dolarów.

Paris ujawniła niedawno kolejną ekscytującą wiadomość. Jej syn Phoenix zajął centralne miejsce w jej świecie, promieniując bezgraniczną radością. Jednak błysk w jej oczach sugeruje oczekiwanie napowiększenie rodziny. Paris entuzjastycznie powiedziała: „Phoenix wniósł nieograniczoną radość do naszego życia. Ale już nie mogę się doczekać, aby dać mu siostrzyczkę!”

Droga Paris do macierzyństwa była pełna niuansów. Szczerze omówiła swoją decyzję o zachowaniu swoich jajeczek, co było kluczowym wyborem, którego dokonała na początkowych etapach jej związku z Carterem. Odzwierciedla to jej dalekowzroczność i zaangażowanie w kształtowanie swojej przyszłości jako matki.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu