44-letnia Kourtney Kardashian pokazuje swój ciążowy brzuszek!

W niedawnym poście w mediach społecznościowych 44-letnia Kourtney Kardashian z dumą pokazała swój rosnący brzuszek, przykuwając uwagę obserwujących ją osób. Gwiazda reality TV i przedsiębiorca korzysta również z okazji, aby zwrócić się o pomoc do swoich oddanych fanów w związku z jej ciążą.

Gwiazda reality TV niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka z muzykiem Travisem Barkerem (47 lat), jej mężem od zeszłego roku. Podczas koncertu w Los Angeles trzymała tabliczkę z napisem: „Travis I’m pregnant”.

Po podzieleniu się wiadomościami, Kourtney zachwyciła fanów zdjęciami z jej ciążowym brzuszkiem. Niedawno po raz kolejny pokazała swój brzuszek na nowym zdjęciu.

Szukając porady u swoich obserwujących, Kourtney zapytała swoich fanów w relacjach na Instagramie: „Jaka jest wasza ulubiona pielęgnacja ciała podczas ciąży?”

Otrzymała przytłaczającą ilość odpowiedzi od swoich obserwujących na platformie. Kourtney podzieliła się niektórymi odpowiedziami w kolejnym poście, mówiąc: „Oto niektóre z waszych odpowiedzi! Minęła minuta, odkąd to zrobiłam!”

Kontynuując dzielenie się otrzymanymi odpowiedziami, dodała: „Jest tak wiele odpowiedzi, ale bardzo dziękuję za udostępnienie. Nie powiem wam, jak zareagował mój mąż!”

Nie przegap żadnych szczegółów, gdy będziemy śledzić historię ciąży Kourtney! Bądź pierwszą osobą, która dowie się o wszystkich wiadomościach na temat tego radosnego rozdziału w życiu Kourtney Kardashian.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu