48-letnia Eva Longoria, zdradza swój sekret młodego wyglądu!

Eva Longoria stanowi potrójny sukces w branży rozrywkowej jako aktorka, producentka i reżyserka. Ale jest także popularna ze względu na swoją urodę i umiejętność wyglądania młodo, bez względu na to, ile lat minie. Na szczęście postanowiła wyjawić powód, dla którego zawsze może wyglądać, jakby czas się dla niej zatrzymał.

W wywiadzie gwiazdę „Gotowych na wszystko” zapytano, jakie triki może zastosować, aby wyglądać o 10 lat młodziej. Nie wahała się i udzieliła zaskakującej odpowiedzi.

„Ludzie myślą, że sposobem na młodszy wygląd jest makijaż, a tu chodzi o pielęgnację skóry.” – stwierdziła Longoria. „Jeśli nie masz zadbanej skóry, nałożony makijaż tylko sprawi, że będziesz wyglądać starzej i znacznie gorzej. Jeśli chodzi o makijaż, nie przesadzam ani używam pudru. Im więcej pudru nałożysz na drobne linie na twarzy, tym lepiej je zobaczysz.”

Ale to nie wszystko. Aktorka mówiła także o tym, jak ważna jest ochrona skóry przed słońcem, zalecając codzienne stosowanie podkładu z filtrem SPF. „Moja mama bardzo rygorystycznie stosowała kremy z filtrem przeciwsłonecznym.” – wspomina. „Zawsze powtarzała: skóra, o którą dbasz po dwudziestce, to skóra, którą masz po czterdziestce.”

W innym wywiadzie Longoria po raz kolejny podkreśliła, że nigdy nie wychodzi z domu bez ochrony przeciwsłonecznej. „Każdego dnia stosuję kremy z filtrem przeciwsłonecznym i to odmieniło życie mojej skóry – wystarczy chronić ją przed plamami słonecznymi, a nawet jadąc samochodem słońce może mieć na nie wpływ.” – powiedziała.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu