57-letnia Salma Hayek została okrzyknięta „ikoną fitnessu” po tym, jak udostępniła zdjęcie w bikini!

Salma Hayek (57 l.) z wiekiem wydaje się być jeszcze bardziej efektowna. Aktorka pochwaliła się imponująco wyrzeźbioną sylwetką w odważnym czarnym bikini, co uchwyciła niesamowita fotografia jej 16-letniej córki Valentiny Pinault.

Opublikowała w sobotę post na jej koncie na Instagramie z informacją, że 57-letnia aktorka emanowała spokojem, stojąc pośród oceanu podczas złotej godziny. Post podpisała: „Posiadanie fotografa w rodzinie zawsze pomaga” i oznaczyła swoją córkę Valentinę.

Zdjęcie szybko zyskało wiele uwagi i pochwały ze strony fanów, gromadząc ponad 400 tys. polubień w ciągu pierwszych kilku dni od opublikowania. Jeden z fanów nawet wykrzyknął: „Jak możesz być tak seksowna!!!”

Inni także chwalili nastoletnią córkę Salmy, mówiąc: „Vale jest taką ikoną. Zupełnie jak jej mama.”

Valentina, jedyna córka Salmy, wydaje się być bardzo blisko związana ze swoją słynną mamą. Pojawiła się nawet z nią na okładce Vogue Mexico w numerze 2022.

Podczas wywiadu Hayek podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem w późniejszym życiu. I wygląda na to, że jej córka wyrasta na równie elegancką jak ona, jak przyznał Hayek: „Kłócimy się o ubrania, bo ona zabiera wszystko z mojej szafy”.

Podziwiamy niewymuszone piękno, pewność siebie i promienny blask Salmy Hayek.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu