58-letnia kobieta ujawnia wyniki operacji liftingu twarzy, wprawiając wszystkich w zachwyt!

Ta 58-letnia kobieta niedawno poddała się operacji liftingu twarzy, która wywarła na wszystkich ogromne wrażenie, a jej rezultaty wywołały okrzyki: „Wygląda na 30!” Transformacja jest po prostu cudowna i ukazuje niezwykły postęp w chirurgii plastycznej.

Film stał się viralem.

Film przedstawiający transformację Angeliki stał się popularny, gromadząc 14 milionów wyświetleń i około 300 000 polubień. W wieku 58 lat Angelica zwróciła się do swojego chirurga plastycznego, dr Sandary Nikołajewej, z chęcią wyglądania młodziej przy jednoczesnym osiągnięciu naturalnego rezultatu. Niezwykły sukces jej liftingu twarzy przykuł uwagę Internetu, a widzowie na całym świecie zachwycali się jej młodzieńczym i odświeżonym wyglądem.

Jej procedury.

Według chirurga, jej zabiegi obejmowały lifting twarzy i plastykę powiek okrężnych. Lifting twarzy polegał na usunięciu nadmiaru skóry z twarzy i szyi, wykonaniu platysmaplastii oraz liposukcji szyi i brody. Plastyka powiek okrężnych odmłodziła jej oczy, sprawiając, że wyglądały młodziej.

Te połączone zabiegi zmieniły owal twarzy, wyeliminowały pierwotne oznaki starzenia oraz wygładziły fałdy nosa i brody. Efekty zabiegu utrzymują się przez wiele lat, zapewniając młody i harmonijny wygląd przez dekadę lub dłużej.

Wyniki

Wyniki pojawiły się już po dwóch tygodniach od zabiegu. Chirurg zauważył: „Oczywiście twarz jest spuchnięta, ale już możemy docenić jej kontury”.

W komentarzach pod filmem przeważająca większość zgodziła się, że wynik był imponujący: „Wow, już była piękna, ale teraz się zmieniła! Wygląda dokładnie, jakby miała 30 lat. Na pewno będzie musiała zmienić zdjęcie w paszporcie!”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu