61-letnia Demi Moore zachwyca odważną suknią – ale ludzie zauważają szczegół w jej dekolcie!

Demi Moore (61 l.) wyglądała absolutnie promiennie w białej sukni, która elegancko eksponowała jej dekolt, gdy pojawiła się na czwartkowej gali amfAR Cinema Against AIDS. I chociaż jej obcisła suknia wyglądała na niej fantastycznie, wiele osób mówiło o jej dekolcie.

61-letnia aktorka przyciągnęła wzrok wszystkich w sukni z dużym dekoltem, ozdobionej wysokim rozcięciem z boku i wdzięcznym trenem. Suknię podkreślała delikatna srebrna lamówka przypominająca sznurek, doskonale uzupełniona wykwintną srebrną biżuterią.

Demi miała elegancką, krótką fryzurę, która dodała swojemu zestawowi nowoczesnego akcentu. Stylizację uzupełniła prostymi, srebrnymi sandałkami na obcasie. Miała minimalistyczny makijaż, który perfekcyjnie podkreślał jej ponadczasowe rysy.

W Internecie ludzie zaczęli komplementować aktorkę za jej klasyczny wygląd, zasypując ją pochwałami za wieczną młodość i promienny blask. Jeden z fanów napisał: „Ona daje mi nadzieję na starzenie się z wdziękiem!!!”

Biorąc pod uwagę, że jej sukienka wyraźnie eksponowała dekolt, wiele osób dyskutowało o dekolcie Demi i zauważyło intrygujący szczegół.

Jedna osoba zauważyła, że suknia Demi byłaby ładna, gdyby nie była tak głęboko wycięta, inna stwierdziła: „Jej implanty wyglądają na zniekształcone”. Inny obserwator wyraził swoją opinię. , stwierdzając: „Musi ubierać się na swój wiek”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu