61-letnia Demi Moore, zachwyca w sukni – ale jej długie włosy bulwersują ludzi!

W poniedziałek wszystkie oczy były zwrócone na Demi Moore, która promieniowała pewnością siebie i pięknem na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes. Chociaż 61-letnia aktorka wyglądała niezaprzeczalnie nieskazitelnie, niektórzy komentowali jej fryzurę.

Demi pojawiła się na premierze swojego horroru „The Substance” w zapierającej dech w piersiach sukni Schiaparelli Haute Couture z zachwycającymi detalami 3D.

Jej satynowa suknia w kolorze szampana miała gorsetowy stanik i efektowne, spiczaste skrzydło 3D wystające z lewej strony biustu. Całość uzupełniła efektownym naszyjnikiem i kolczykami w kształcie kropli.

Fani w Internecie obsypali gwiazdę pochwałami, opisując ją jako „wiecznie młodą i fantastyczną” oraz mówiąc, że jest „absolutnie cudowna”.

Oprócz oszałamiającej sukni, duże zainteresowanie Moore wzbudziły błyszczące włosy sięgające do pasa, wywołując podzielone opinie wśród fanów na temat wyboru jej fryzury.

Jeden z wielbicieli zauważył: „Ta sukienka wygląda pięknie z jej włosami!” podczas gdy inna osoba skomentowała: „Jej włosy są za długie”. Wtrąciła się trzecia osoba: „Tak, zgadzam się. Trzeba te włosy upiąć… to nieodpowiedni dla jej wieku”.

Podziwiamy blask Demi Moore i jej zawsze promienny uśmiech.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu