63-letnia kobieta zdradza swój sekret, jak wyglądać, jakby wciąż miała 20 lat!

Poznaj Gym Tan, 63-letnią entuzjastkę fitnessu i sensację TikToka. Podbija serca swoim młodzieńczym umysłem, ciałem i duchem. W najnowszym filmie Gym podzieliła się swoim sekretem na to, jak z roku na rok wyglądać i czuć się młodziej. Dowiedzmy się, co to jest.

Ubrana elegancko w czarną suknię, ozdobiona żółtą, czarną i białą biżuterią, Gym podzieliła się swoją mantrą: „Wiek to tylko liczba. Skoncentruj się na tym, co sprawia ci radość i sprawia, że czujesz się dobrze.” Podkreśliła, jak ważne jest otaczanie się ludźmi, którzy cię doceniają i kochają oraz którzy mogą przekazywać mądrość życiową.

Gym, którą obserwuje na TikToku prawie 248 000 osób, konsekwentnie inspiruje swoich odbiorców, twierdząc, że najlepsze dopiero przed nią, gdy zbliża się do sześćdziesiątki. W wieku 62 lat z radością opublikowała film, na którym deklaruje, że nie chce wyglądać na 25. „Najlepsze lata w moim życiu to lata 60.! Życie stawało się coraz lepsze!” – stwierdziła.

Widzowie byli oczarowani pozytywnym nastawieniem i wdziękiem Gym, a jeden z fanów stwierdził: „Twoje szczęście i energia dodają ci młodzieńczego piękna”.

Dla niej sekret młodzieńczego wyglądu tkwi w pozytywnym podejściu do życia i nie skupianiu się na swoim wieku.

Jednak pomimo jej wpływowego przesłania, Gym pewnego razu zmagała się z obawami dotyczącymi starzenia się. Po pięćdziesiątce poczuła ciężar zbliżającej się „daty ważności”, kiedy uwierzyła, że może stać się niewidzialna. Zbliżając się do 60. roku życia, odkryła, że nie ma się czego bać i nadal świeci jako latarnia pozytywnego nastawienia i inspiracji.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu