64-letnia Madonna wygląda oszałamiająco na najnowszych zdjęciach!

Madonna nigdy nie wstydziła się afiszować ze swoją niesamowitą figurą, ale jej najnowszy post przeszedł wszelkie oczekiwania. 64-letnia ikona wyglądała niesamowicie młodzieńczo, kiedy wydała ważne oświadczenie, które bardzo podekscytowało jej fanów.

Przygotowuje się do rozbujania sceny.

Gwiazda opublikowała relację na swoim Instagramie, opowiadając o swojej długo wyczekiwanej światowej trasie koncertowej obejmującej 84 daty. Mówiąc o jej dwunastej światowej trasie koncertowej, Madonna zapytała swoich fanów, czy są gotowi na „świętowanie”.

W klipie miała na sobie odważny czarny gorset, który eksponował jej niesamowitą figurę. Wideo pokazało również tancerzy, którzy wspierali ją podczas tych występów.

Im jest starsza, tym młodziej wygląda.

Królowa Popu udostępniła także swoim ponad 18 milionom obserwujących na Instagramie serię zdjęć na cześć nadchodzącego światowego wydarzenia, które rozpocznie się w Kanadzie 15 lipca i potrwa ponad 6 miesięcy.

Pierwsze zdjęcie pokazało, że piosenkarka wygląda bardziej promiennie niż kiedykolwiek, emanując pewnością siebie dzięki odważnej czerwonej szmince i soczystym blond lokom.

Inne zdjęcia dały nam intymne spojrzenie na jej próby, gdy była fotografowana na scenie i za kulisami, gdy przygotowywała się do trasy.

Jest supergwiazdą.

Po raz kolejny Madonna niedawno udowodniła, że jest jedną z najbardziej utytułowanych artystek w historii, stając się drugą piosenkarką, której singiel pojawił się na liście Billboard Hot 100 w ciągu pięciu różnych dekad. Inną kobiecą ikoną muzyki, która dostąpiła tego zaszczytu, jest Cher.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu