67-letnia Kris Jenner opublikowała namiętne zdjęcia ze swoim młodszym chłopakiem Coreyem Gamble!

Kris Jenner i Corey Gamble są w związku od dziewięciu lat i chociaż zazwyczaj trzymają swoją miłość w tajemnicy, przyłapano ich, jak całowali się na jachcie. Kris Jenner, 67-letnia producentka znana z roli w „Z kamerą u Kardashianów” i Corey Gamble, 42-letni menadżer muzyczny, okazali swoją miłość w rzadkim publicznym momencie.

Tego lata głośna para wybrała się na wystawne wakacje wśród malowniczych krajobrazów Włoch. A Kris Jenner, ze swoją charakterystyczną hojnością, częstuje swoich fanów migawkami z ich niezapomnianego wypadu.

Jednym z takich urzekających momentów, którymi niedawno się podzieliła, było zdjęcie przypominające wspomnienia z ich zalanej słońcem sierpniowej eskapady. Kris, która zawsze dodaje swoim postom odrobinę osobistego charakteru, opatrzyła zdjęcie podnoszącym na duchu podpisem: „Magiczne chwile w sierpniu”.

Gotowość Kris Jenner do dzielenia się z widzami tymi intymnymi chwilami nadal przemawia do jej fanów, przybliżając ich do jej życia i doświadczeń. Dzielenie się świętami i wyjątkowymi chwilami z drugą połówką jest niezbędne do pielęgnowania i utrzymywania zdrowych relacji. Wspólnie świętując święta, pary nie tylko budują cenione tradycje, ale także okazują swoje zaangażowanie i miłość, ostatecznie przyczyniając się do silnego i trwałego partnerstwa.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu