69-latka odkrywa przed światem sekret pięknego ciała – internauci twierdzą, że nadal ma coś do ukrycia.

Poznajcie Carolyn Hartz – właścicielkę SweetLife i szczęśliwą babcię w jednej osobie, która 28 lat temu zdecydowała się na dietę pozbawioną cukru, który zamieniła na ksylitol, i wytrwale żyje z nią do dnia dzisiejszego. Kiedy wykryto u niej wczesne objawy cukrzycy, postanowiła całkiem zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia – ta decyzja wpłynęła na jej zdrowie bardziej niż mogła przypuszczać – 69-latka wygląda na połowę swojego wieku! Drugą przyczyną jej niesamowitej figury są bez wątpienia regularne ćwiczenia fizyczne. Pomimo szczerych zapewnień Hartz, że to właśnie te 2 nawyki zapewniły jej ciału młodość, Internet wcale nie jest przekonany co do jej szczerości – pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że ta niezwykle zadbana kobieta ukrywa coś jeszcze!

„Wygląda wspaniale jak na 70 lat… ale jej twarz mówi sama za siebie – to była naprawdę udana operacja plastyczna. Poza tym nie da się mieć takich piersi w wieku 70 lat. Przykro mi… ale to nie tylko kwestia rezygnacji z cukru.”

„Zero cukru… i sztuczne piersi, sztuczne zęby oraz lifting. Naprawdę wygląda dobrze, po prostu nie kupuję tej historyjki o zdrowym odżywianiu!”

„Botoks i operacja plastyczna twarzy, prawdopodobnie także innych miejsc. Poza tym sztuczny cukier jest dla zdrowia jeszcze gorszy, a naturalny dostarcza sobie, spożywając owoce. To wszystko kłamstwa, tak samo jak wyszczuplane zdjęcia, które zalewają cały świat.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu