7 dzieci zostało poproszonych o rysowanie sypialni swoich marzeń, a oto, jak wyglądałyby w prawdziwym życiu!

Dorosłość jest przereklamowana – pranie, rachunki, zastanawianie się, jak anulować plany, nie obrażając nikogo, nudne zadania są nieskończone. Ale być może największym rozczarowującym aspektem bycia dorosłym jest to, że nasze pokoje są tak nudne w porównaniu do tego, kiedy byliśmy dziećmi.

Większość dzieci entuzjastycznie podchodzi do tego, co kochają, a ich sypialnie mogą powiedzieć nam wiele o ich osobowości. Ale co by się stało, gdyby poproszono ich o zaprojektowanie własnych sypialni, bez ograniczeń co do tego, co mogą tam mieć?

Na zlecenie listy Angie, londyńskie studio kreatywne NeoMam Studios poprosiło dzieci z całego świata o narysowanie wymarzonych sypialni, a następnie ożywiło ich pomysły w realistycznych renderach CGI.

Celem projektu było wprowadzenie nowego źródła inspiracji w projektowaniu domu poprzez spojrzenie oczami dziecka. Zanim osiągniemy dorosłość, mamy ustaloną koncepcję tego, jak powinna wyglądać sypialnia i dokładnie, co jest i nie jest dostępne w naszym lokalnym IKEA. Ten projekt podważa zasady projektowania sypialni – i jasne jest, że wszyscy możemy nauczyć się czegoś z kreatywności i naiwności dzieci.

Aby stworzyć ten projekt, zespół badawczy poinformował 7 dzieci o tym, by przygotowały swoją „sypialnię marzeń” i poprosił rodziców, aby przeprowadzili z nimi krótkie pytania i odpowiedzi, aby poznać ich życie i zainteresowania. Pomysł został następnie przeniesiony do akcji z pomocą projektanta wnętrz i artysty CG Andreya Barinova, który współpracował z redaktorem zarządzającym Jonnym Addy i dyrektorem artystycznym Povilasem Daknysem, aby stworzyć realistyczne projekty cyfrowe.

Elias, 7 lat, Grecja

Viola, 9 lat, Ukraina

Inaya, 5 lat, Pakistan

Martin, 6 lat, Hiszpania

Gala, 6 lat, Argentyna

Harry, 10 lat, Anglia

Reklama

Briana, 10 lat, Filippiny

źrodło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu