74-letnia Meryl Streep wywołuje zamieszanie odważną stylizacją!

74-letnia Meryl Streep nadal urzeka i przyciąga uwagę swoją ponadczasową elegancją i niezaprzeczalną charyzmą. Niedawno uznana aktorka zwróciła na siebie uwagę, występując w odważnym stroju, który podkreślał jej posągową sylwetkę.

Podczas gali iHeartRadio Music Awards 2024 Meryl Streep zaszczyciła scenę, składając przejmujący hołd swojej drogiej przyjaciółce Cher, wręczając jej prestiżową nagrodę Icon Award.

Streep ze szczerością pochwaliła niezłomnego ducha Cher i niezachwiane współczucie, podkreślając jej niezwykły wkład nie tylko w świat rozrywki, ale także w ważne sprawy społeczne. Zastanawiając się nad bezgraniczną hojnością i nieustraszonym wsparciem Cher, Streep pochwaliła ją za kierowanie sercem w każdym aspekcie jej życia, od artyzmu po aktywizm.

Gdy Meryl Streep z wdziękiem przesuwała się po scenie w obcisłej białej sukni Lanvin, oczy wszystkich przyciągnęły uderzający zestaw, który podkreślał jej ponadczasową urodę. Dzięki śmiałemu rozcięciu sięgającemu do uda, odsłaniającemu przebłysk jej umięśnionych nóg, w połączeniu z niebotycznie wysokimi obcasami, Streep emanowała pewnością siebie i wyrafinowaniem na każdym kroku.

Fani byli zachwyceni wyborem obuwia i nienaganną stylizacją stroju, wyrażając podziw na platformach mediów społecznościowych. Jedna z użytkowniczek Twittera napisała: „Nie ma 70-latki (poza dosłownie Cher), która mogłaby nosić takie buty!” Wyczucie mody Streep potwierdza jej status ikony, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu