78-letnia Cher pojawia się ze swoim 38-letnim chłopakiem – jeden szczegół przyciąga uwagę widzów!

Cher, 78-letnia kultowa piosenkarka i jej chłopak, który jest o 40 lat młodszy, skradli show podczas niedawnego występu w Cannes. Para, która spotyka się od 2022 roku, wydawała się zakochana bardziej niż kiedykolwiek. A jeden nowy szczegół dotyczący Cher sprawił, że wyglądała jeszcze bardziej promiennie.

W czwartek Cher i jej chłopak Alexander „AE” Edwards wzięli udział w gali amfAR Cinema Against AIDS w Cannes. Para namiętnie całowała się na czerwonym dywanie.

Piosenkarka, której pełne imię i nazwisko brzmi Cherilyn Sarkisian, olśniewała dopasowaną suknią ozdobioną przezroczystymi panelami. Swój look uzupełniła luksusowym futrem i zestawiła go z obcasami na platformie wysadzanymi kamieniami.

Lśniące, kruczoczarne włosy Cher opadały na plecy w eleganckich spiralach, z idealnie rozdzielonym przedziałkiem pośrodku. Delikatny makijaż podkreślił jej piękne rysy, a różowy rumieniec dodał odrobinę blasku.

Jednak tym, co naprawdę przykuło wzrok ludzi, był srebrny kolczyk w nosie, który zadebiutowała piosenkarka.

Fani w Internecie byli zachwyceni tym, jak szczęśliwi i promiennie wyglądali razem. Jedna osoba napisała: „To szaleństwo, ale naprawdę dobrze razem wyglądają!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu