82-letnia Martha Stewart w olśniewającym selfie wywołuje poruszenie!

Kultowa Martha Stewart przeciwstawia się konwencjonalnym oczekiwaniom starzenia. Mając 82 lata, nadal zachwyca fanów swoim promiennym wyglądem. Niedawno udostępniła oszałamiające selfie z podróży do Las Vegas, wprawiając fanów w zachwyt. Ale jaki jest jej sekret? Zagłębmy się w ponadczasowy program pielęgnacyjny Marthy.

Podczas swojej eskapady do Las Vegas Martha pewnie pozowała przed lustrem. Jej nieskazitelna cera, szykowny biały sweter i gruba złota biżuteria podkreślały ponadczasową elegancję. Jej blond włosy, ułożone w miękkie loki, dodawały jej świetlistego uroku.

Fani zalali sekcję komentarzy, wyrażając niedowierzanie jej młodzieńczemu wyglądowi i „nierealnej urodzie” w wieku ponad 80 lat. „…Wyglądasz młodziej ode mnie, a ja nie mam jeszcze 50 lat!” – skomentowała jedna z fanek.

Jednak nie wszyscy chwalili jej wygląd. „Obawiam się, że skorzystała z chirurgicznych poprawek. Uważam, że już nie wygląda jak ona.” – napisała kolejna osoba.

Według Marty sekret jej młodzieńczego wyglądu leży w czystym odżywianiu, ćwiczeniu pilatesu trzy razy w tygodniu i codziennym spożywaniu zielonych soków.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu