9-latek postanowił aplikować o pracę w NASA. Otrzymał naprawdę satysfakcjonującą odpowiedź!

Ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisko oficera ochrony planety w NASA zaowocowało natychmiastową falą zgłoszeń z całego świata. Znalazł się wśród nich dość niespodziewany list, pochodzący od Jacka Davisa – 9-latka reprezentującego doskonałe kwalifikacje na nowego strażnika galaktyki. Treść aplikacji szybko stała się hitem w serwisie Reddit, ale przygoda chłopca wcale nie skończyła się na zyskaniu grona anonimowych fanów – Jack otrzymał oficjalną odpowiedź od dyrektora oddziału nauk planetarnych. Co więcej, przedstawiciel NASA zatelefonował do chłopca, by wyrazić aprobatę dla jego ambitnych planów. Oby Jack nie porzucił swoich zainteresowań – ma przed sobą wielką przyszłość!

„Drogie NASA,
nazywam się Jack Davis i chciałbym aplikować na stanowisko oficera ochrony planety. Może i mam 9 lat, ale myślę, że się nadaję. Jestem o tym przekonany ze względu na fakt, że moja siostra też ma mnie za kosmitę. Obejrzałem wszystkie filmy o kosmosie i kosmitach, jakie tylko się da. (…) Jestem naprawdę dobry w grach wideo i bardzo młody, więc nadal mogę nauczyć się myśleć jak kosmita.
Z poważaniem,
Jack Davis, Strażnik Galaktyki, 4-klasista.”

„Kiedy 4-klasista przedstawiający się jako Strażnik Galaktyki, Jack, napisał do nas list motywacyjny, natychmiast mu odpowiedzieliśmy.”

„Drogi Jacku,
słyszałem, że jesteś Strażnikiem Galaktyki i interesuje Cię praca na stanowisku oficera ochrony planety. Świetnie! To naprawdę wspaniała i niezwykle ważna rola. Chodzi w niej o ochronę Ziemi przed mikroorganizmami. (…) Zawsze cieszą nas wiadomości od przyszłych naukowców i inżynierów, więc mamy nadzieję, że będziesz pilnie się uczył. Do zobaczenia w NASA w przyszłości!
Z poważaniem,
Dyrektor oddziału Nauki Planetarnej, James L. Green”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu