Aby pocieszyć niepełnosprawne dzieci, kobieta opublikowała zdjęcia Kopciuszka ze szklanym ramieniem!

Wielu z nas ma niepewność co do naszego ciała przynajmniej w pewnym momencie naszego życia. Niektórym nie podoba się kształt nosa, niektórzy są bardzo samoświadomi kilku wad, które od czasu do czasu zdobią ich twarze, a co więcej, lista jest naprawdę nieskończona. Ale niektórzy z nas mają trudniej niż inni i mają poważne problemy zdrowotne, które utrudniają zaakceptowanie siebie takimi, jakimi są. Dotyczy to również Mandy Pursley, ale znalazła najpiękniejszy sposób, aby pomóc sobie zaakceptować, a nawet świętować swoją niepełnosprawność.

W dzisiejszych czasach wszyscy możemy znaleźć osoby, z którymi mamy coś wspólnego, na różnych platformach społecznościowych, co może ułatwić nam radzenie sobie i zaakceptowanie siebie. Ale tak nie było w przypadku Mandy, która nie widziała ludzi takich jak ona w mediach podczas dorastania, ani nie znała nikogo z podobnymi warunkami. Przez to długo walczyła o akceptację różnic fizycznych.

Mimo że nigdy nie widziała takich wzorów do naśladowania podczas dorastania, jest głęboko przekonana, że ​​„bycie innym i wyjątkowym może być pozytywną cechą”. Zajęło jej to dużo czasu, ale teraz postanowiła świętować swoje różnice, tworząc piękny cosplay Kopciuszka. Ma to zatem sens, że po tym, jak jej córka zakochała się w Kopciuszku, dostrzegła w tym szansę na bycie wzorem do naśladowania, którego nigdy nie miała podczas dorastania. Co okazało się bardzo potrzebne, ponieważ później przyjaciółka poprosiła ją o udostępnienie zdjęć, aby mała dziewczynka, która urodziła się z jednym ramieniem, mogła je zobaczyć.

Powiedziała, że ​​zrobiła kilka innych balowych sukienek, ale był to zdecydowanie najbardziej skomplikowany projekt, nad którym pracowała. „Cała koncepcja miała dla mnie tak szczególne znaczenie, że chciałam się upewnić, że sukienka jest godna prawdziwej księżniczki.” – powiedziała kobieta. Mandy szacuje, że spędziła około 60 godzin pracując nad sukienką Kopciuszka, a kolejne 30 na „Księciu z bajki”. Jeśli zastanawiasz się, jak radzi sobie w szyciu, pomaga sobie stopami i mówi, że to jak posiadanie trzech ramion!

Wkrótce po udostępnieniu zdjęcia zrobionej przez nią suknie stały się popularne. Chociaż nie bierze całego uznania za kostium i dziękuje swojej „wróżce chrzestnej” Gilbertowi Lozano, który zgromadził wszystkie materiały, razem z najbardziej niesamowitym szklanym ramieniem. Ma również porady dla każdego, kto przechodzi podobne doświadczenia lub trudności w życiu: „Nie bój się marzyć i ciężko pracować, aby to się stało! Każdy stoi przed jakimś wyzwaniem, ale te przeszkody mogą uczynić nas silniejszymi i bardziej odpornymi, jeśli stawimy im czoła z determinacją i pozytywnym nastawieniem.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu