Adele przerywa swój koncert i wzrusza się do łez po tym geście fana!

Adele spacerowała wokół swoich fanów, jak zwykle. Wtedy zobaczyła w tłumie osobę, która naprawdę ją lubiła. Nagle poczuła się zszokowana i smutna. Musiała przestać śpiewać i zaczęła płakać na oczach wszystkich. Tysiące ludzi ją obserwowało, zastanawiając się, dlaczego tak się stało.

To wszystko miało miejsce w Las Vegas.

W Caesar’s Palace w Las Vegas Adele dawała fantastyczny występ podczas swoich weekendowych koncertów. Śpiewając piosenkę „When We Were Young”, postanowiła dodać trochę emocji, przechodząc przez podekscytowany tłum. Wtedy zobaczyła mężczyznę machającego telefonem, by zwrócić na siebie jej uwagę.

Adele zrozumiała, o co mu chodziło.

Kiedy Adele zobaczyła mężczyznę, nagle zatrzymała się i przemówiła do publiczności, mówiąc: „Kiedy idę przez tłum, chciałabym, żebyście widzieli to, co ja. Widzę tylko małe historie ludzi, które się dzieją. Był tam mężczyzna, on po prostu tam jest, trzymając telefon w górze. Myślę, że dzwoni do swojej żony i nie sądzę, żeby tu była i to mnie naprawdę poruszyło.”

Złożyła głębokie kondolencje.

Po rozpoznaniu, że mężczyzna pokazał zdjęcie swojej zmarłej żony, piosenkarka wyraziła zrozumienie, zauważając, że wydaje się, że uczestniczy w wydarzeniu sam. Złożyła kondolencje z powodu jego straty i przeprosiła za to, że wcześniej nie zrozumiała jego gestu. Opowiedziała, jak poruszając się w tłumie, często dostrzegała te przejmujące migawki z życia ludzi, które uważała za niezwykle poruszające i piękne.

Fani również poczuli głęboki smutek.

Filmik trafił na TikToka, wywołując silną reakcję fanów. Jedna osoba napisała: „Serce Adele jest prawdziwe. To piękna osoba.”

Widz podzielił się również swoim doświadczeniem: „Nie potrafię wyjaśnić wszystkich emocji, jakie towarzyszyły mi piątkowemu koncertowi, ale ten moment był prawdopodobnie najpiękniejszy i wyjątkowy ze wszystkich.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu