Amber Heard i jej córka są teraz szczęśliwe po „opuszczeniu” Hollywood!

Aktorka Amber Heard, po burzliwym okresie bycia w centrum uwagi, podobno postanowiła opuścić Hollywood i rozpocząć nowy rozdział życia w nowym kraju. Aktorka dwa lata temu powitała swoją córkę poprzez surogatkę, a niedawno podjęła decyzję o wychowaniu jej z dala od zgiełku.

Amber przeniosła się do Hiszpanii.

Przyjaciel Amber Heard niedawno wyjaśniła jej decyzję o opuszczeniu Hollywood i przeprowadzce z małą córeczką do Hiszpanii. Znajomy powiedział, że Amber czuje się tam dobrze, ponieważ zna język: „Potrafi mówić w języku hiszpańskim i jest tam szczęśliwa, wychowując córkę z dala od blasku Hollywood”. O planach aktorki związanych z powrotem do aktorstwa powiedział: „Nie sądzę, żeby spieszyła się z powrotem do pracy, ale prawdopodobnie wróci, kiedy nadejdzie odpowiedni czas, dla odpowiedniego projektu”.

Raporty wskazują, że aktorka sprzedała swój dom w Kalifornii w zeszłym roku i od tego czasu spędza znaczną ilość czasu w Madrycie.

Teraz aktorka skupia się na macierzyństwie.

Od czasu wyjazdu z Hollywood Amber Heard postanowiła poświęcić swój czas na wychowanie dwuletniej córki. W ostatnim czasie paparazzi nieustannie zauważają, jak aktorka spędza czas z dzieckiem i wygląda na naprawdę szczęśliwą. 37-letnia Heard wydawała się wesoła, gdy łaskawie pozowała do zdjęć z fanami, którzy się do niej zbliżali. Naprawdę cieszy się swoim nowym życiem: „Bardzo kocham Hiszpanię. Mam nadzieję, że uda mi się tu zostać, uwielbiam tu mieszkać”.

Chociaż decyzja Heard o przeprowadzce do Hiszpanii może być zaskoczeniem dla jej fanów, wygląda na to, że znalazła zadowolenie z bardziej prywatnego i spokojnego życia z dala od publicznego światła. Nie wiadomo, czy w końcu wróci do Hollywood, ale na razie Heard radzi sobie z życiem w Hiszpanii i odnajduje radość w byciu matką.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu