Angelina Jolie dzieli się powodem, dla którego jej córka Zahara ma trudności ze znalezieniem ubrań!

Angelina Jolie szczerze przyznała, że jej 18-letnia córka ma problemy z kupowaniem nowych ubrań. Doświadczona aktorka wyjaśniła dlaczego i zdradziła, w jaki sposób zmagania córki zainspirowały ją do stworzenia własnej marki modowej.

Aktorka uświadomiła sobie problemy córki dopiero, gdy poszły razem na zakupy.

Angelina Jolie rzadko udziela dłuższych wywiadów, ale kiedy to robi, wydaje się, że stara się być jak najbardziej szczera. W wywiadzie dla magazynu Vogue we wrześniu 2023 roku 48-letnia aktorka opowiedziała o wszystkich sprawach związanych z jej nową własną marką modową Atelier Jolie, w tym o tym, co zmotywowało ją do profesjonalnego wejścia w branżę modową. Biorąc pod uwagę, że jest osobą bardzo rodzinną, nic dziwnego, że problemy córki skłoniły ją do podjęcia pracy w tym biznesie.

Według Jolie jej córka Zahara, którą adoptowała w wieku 6 miesięcy z sierocińca w Etiopii 6 lipca 2005 roku, ma problemy ze znalezieniem ubrania pasującego do jej karnacji. Jeśli myślisz, że ten problem jest czymś, o czym nigdy wcześniej nie myślałeś, nie jesteś sam. Sama Jolie to przyznała.

„Oczywiście jako biała kobieta nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego.” – powiedziała Jolie. „Nie przyszło mi to do głowy, dopóki nie poszłyśmy razem na zakupy i nie zobaczyłam, że jest jeszcze wiele do poprawy.”

Jolie zaangażowała swoje dzieci w uruchomienie swojego studia mody.

Mając na uwadze problemy swoich dzieci, Jolie zadbała o włączenie ich w proces tworzenia Atelier Jolie. Sama Zahara i Pax, jej 19-letni syn, którego adoptowała z sierocińca w Ho Chi Minh City w Wietnamie 15 marca 2007 roku, byli „mocno zaangażowani” w tę inaugurację. Aktorka dostrzega jednak pewną ironię w tym, że są teraz związani ze światem mody jako rodzina, choć żadne z nich nigdy nie było na nim szczególnie skupione.

„To trochę zabawne, że zajmujemy się modą – nie sądzę, żeby ktokolwiek z nas był przesadnie modna.” – Jolie ujawniła żartobliwie. „Ale ponieważ żyjemy w naszych ubraniach, jest to w dużej mierze część tego, kim jesteśmy i coś, co warto zbadać, szczególnie dla młodych ludzi.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu